БАЗА ПІД МАКІЯЖ

Щоб надати шкірі природного блиску або правильно наносити матове покриття, щоб навпаки, прибрати природний блиск шкіри і вирівняти її, варто вдаватися до професійного макіяжу. Самостійні спроби зробити якісний мейк не завжди закінчуються вдало, адже без певних знань, умінь, інструментів і арсеналу косметичних засобів добитися максимально природного та бездоганного результату не вийде.
Однак, якщо слідувати покроковим рекомендаціям і виконувати інструкції з нанесення мейк ап строго за канонами, ви зможете навчитися фарбуватися так, як це роблять зірки американського шоу-бізу.
Нанесення макіяжу
Не є секретом той факт, що перед нанесенням макіяжу, будь то вечірній або повсякденний мейк, потрібно нанесення базової основи. Що таке база під макіяж, знають далеко не всі, але якщо ви плануєте дізнатися секрети правильного макіяжу, варто детально розібратися в даному питанні. Основа під макіяж - це засіб, що дозволяє домогтися бездоганного тону обличчя. Її часто плутають з праймером, проте між ними є істотні відмінності, про які ми поговоримо далі.
Навіщо потрібна база під макіяж
Якщо ви прагнете створити максимально стійкий ідеальний мейк, без ретельного нанесення основи не обійтися. Основа під макіяж виконує безліч завдань, дозволяючи забути про величезну кількість проблем і приховати недосконалості проблемної шкіри при правильному поводженні з даними засобом. Серед ключових переваг бази можна назвати:
- Візуальне згладжування тону шкіри і заповнення пор;
- Приховування дрібних зморшок;
- Маскування локальних почервонінь і темних областей під очима;
- Надання свіжості і привабливості шкірі за рахунок унікального складу засобу;
- Зволоження і матування шкіри;
- Стійкість макіяжу на тривалий термін.
Праймер і база - чи є різниця?
Багато дівчат задаються питанням, яка різниця між праймером і базою? Незважаючи на те, що у цих засобів схожі властивості, а назви різні, варто розуміти, що вони трохи різні за способом призначення. І той, і інший вид декоративної косметики варто наносити на добре очищену шкіру, оброблену кремом для зволоження. Праймер в даному випадку є коригувальним засобом, а ось база під макіяж додає також тонуючий ефект.
Тепер виникає інше питання, чи потрібно застосовувати праймер перед основою? Як правило, нанесення такої кількості косметичних засобів не йде на користь, враховуючи схожість їх властивостей. З одного боку, можна сказати, що праймер і база - це ідентичні засоби, що готують шкіру до макіяжу. Але щоб мейк був ідеальний, варто вибрати той продукт, який буде вдало гармоніювати і приховувати недоліки шкіри в залежності від її особливостей. Комбінувати обидві речовини можна тільки тоді, коли одна з них не до кінця справляється з корекцією проблемних ділянок.
Відмінні характеристики праймера і бази
Якщо ви не страждаєте від глобальних проблем зі шкірою, тоді сміливо вибирайте базовий склад рідкої текстури. Така основа під макіяж якісно впорається з освіженням, зволоженням і наданням матовості шкіри, захищаючи її від зовнішнього впливу. Кремовий праймер оптимальний для тих, хто бажає приховати локальні недоліки: почервоніння, пігментація, чорні кола. З огляду на більш щільну текстуру, твердий праймер вдало справляється з більш очевидними проблемами: зморшки, розширені пори.
Для дівчат з жирною шкірою особливо важливим є питання, навіщо використовувати основу під макіяж? Щоб не погіршити макіяж, а обличчя протягом тривалого часу залишалося свіжим і матовим, варто використовувати гелеподібну базу, наносячи засіб в Т-зоні. Існують також протизапальні косметичні засоби цієї лінійки - це бази-пудинги. Широко затребуваний в нинішній час праймер-спрей: він відмінно вирівнює шкіру для подальшого нанесення мейк.
Навіщо потрібна основа під макіяж і як вибрати її колір
Для кожної ділянки обличчя призначена основа різного відтінку. Від її правильного вибору залежить те, наскільки привабливим і природним буде виглядати мейк по закінченню. Це і є фундаментальні аспекти і переважні особливості даного продукту, що відповідають на питання, навіщо потрібна база під макіяж. Наприклад:
- Якщо ви прагнете замаскувати фіолетові кола під очима, застосуйте праймер жовтого кольору. Він без труднощів впорається з висвітленням темних зон.
- Дівчатам з неприродною жовтизною обличчя або для маскування пожовклого синяка краще вибрати базу бузкового або фіолетового відтінку.
- Якщо ви страждаєте від почервоніння або запалень шкіри, вас турбує капілярна сітка, зелений праймер якнайкраще підійде для усунення даної проблеми.
- Щоб надати шкірі привабливого сяйва, використовуйте блакитну або білу основу.
- Тим, хто мріє про бездоганну порцелянову шкіру, радимо придбати базу під макіяж рожевого кольору. Вона ж підійде дівчатам, які мають природний тьмяний колір обличчя.
- Розширені пори і інші нерівності обличчя, які слід звузити і приховати, можна коригувати за допомогою прозорого праймера.
- Основа під макіяж тілесного кольору вирівняє тон обличчя.
- Щоб замінити хайлайтер, досить придбати тілесну основу зі світловідбивними часточками.
Як наносити базу під макіяж
Щоб домогтися бажаного ефекту, необхідно уважно вивчити правила, як наносити основу під макіяж. Для цього дотримуйтесь простих рекомендацій:
- Перед тим, як нанести основу, скрупульозно очистіть шкіру, протріть її тоніком, після нанесіть зволожуючий крем, що підходить під даний конкретний тип шкіри.
- Зачекайте пару секунд, щоб зволожуючий крем глибоко вібрався в шкіру, а вже після нанесіть базу за допомогою професійного спонжа. Розтушовувати її необхідно по масажних лініях - це дозволить не допустити утворення подальших зморшок при неправильному розтягуванні шкіри.
- Дівчатам з жирним типом шкіри потрібно поверх основи розподілити пудру або матуючий тональний крем. Щоб протягом дня залишатися привабливою, через деякі проміжки часу промокайте обличчя сухою серветкою і наносите легкий шар розсипчастої пудри.
- Якщо вас турбують шкірні висипання, доречно придбати базу з лікувальними властивостями. Сьогодні існує величезна кількість коректорів, що володіють антисептичними властивостями, які допоможуть не тільки приховати недоліки, але і попрацюють над їх усуненням назавжди.
- Для сухої шкіри обробка базою передбачає попереднє нанесення живильного, а потім зволожуючого крему.
Якість - понад усе.
Як і всякі інші косметичні засоби, база під макіяж повинна бути високої якості. Навіть якщо ви підібрали відповідний відтінок і текстуру речовини, слід уважно вивчити відгуки споживачів, що мають досвід використання даного продукту. Перш ніж наносити косметику, попередньо вивчіть рекомендації виробника.
Сертифікований праймер, який пройшов спеціальне дерматологічне тестування, здатний не тільки якісно скорегувати шкірні недоліки, але і забезпечити їй правильний догляд: зволоження, захист від зовнішніх впливів, насичення шкіри мінералами. Якщо ви хоча б раз спробуєте застосування бази перед тим, як робити стильний мейк, питання про те, навіщо вона потрібна і чи можна обійтися без основи зовсім, вирішиться назавжди.