facebook

Blog

Хайлайтер цеХайлайтер увірвався в сферу сучасного make up абсолютно недавно, і вже встиг завоювати величезну популярність серед майстрів візажу та модниць, які бажають вдосконалюватися.

Як малювати стрілки для очей?Серед різноманітних прийомів макіяжу лідирують ефектні стрілки для очей, які дозволяють подарувати погляду особливу чарівність. Дівчат, яким не підійшли б ці звабливі лінії, не існує. Головне навчитися правильно, швидко і рівно малювати стрілки на очах для створення ідеального образу.

База під макіяжЩоб надати шкірі природного блиску або правильно наносити матове покриття, щоб навпаки, прибрати природний блиск шкіри і вирівняти її, варто вдаватися до професійного макіяжу.

Контуринг обличчя: крок за крокомДля створення гарної зовнішності та виправлення недоліків зовсім не обов'язково робити пластичні операції або проходити дорогі косметологічні процедури, досить навчитися, як наносити контурінг, крок за кроком. Такий макіяж є одним з видів скульптування, тобто зміни особи без операційного втручання, а тільки за допомогою косметичних продуктів і спеціальних кистей.

Магнітні накладні віїМабуть, ні в кого немає сумнівів, що погляд - це потужна жіноча зброя, здатна магічно впливати на чоловіків, підкорюючи представників сильної статі та змушуючи їх робити все, що забажає прекрасна половина. Але він повинен бути глибоким, таємничим, загадковим, трохи кокетливим. На жаль, природа не всіх дівчат обдарувала ідеальними розрізами очей і красивим обрамленням вій, проте сучасні рішення lash-індустрії дозволяють елементарно вирішувати подібну проблему. За бажанням можна звернутися в салон для нарощування, наклеювати накладні (силіконові або з натуральних волосків) або ж скористатися інновацією у вигляді накладних вій на магнітах.

Макіяж в стилі нюдNude в перекладі з англійської мови означає ''оголений'', тому якщо ми говоримо про нюдовий макіяж, то це такий мейк, який практично непомітний на обличчі його власниці.

Макіяж для збільшення очейВеликі виразні очі - природна особливість, притаманна далеко не кожній дівчині. Однак сучасна б'юті індустрія пропонує використовувати якісні та ефективні засоби, що дозволяють візуально корегувати форму і розріз очей, щоб вигідно підкреслити їх красу.

Пензлі для макіяжуСтворення повсякденного і вечірнього макіяжу - процес творчий, що вимагає спеціальних навичок і вмінь. Для того, щоб створити природний і неповторний образ, недостатньо мати величезну кількість декоративної косметики та аксесуарів для її нанесення. Важливо - правильно наносити засоби за допомогою спеціальних допоміжних аксесуарів.

Праймер цеБазова косметичка - невід'ємний аксесуар для кожної дівчини. У ній повинні бути присутніми всі необхідні косметичні засоби для створення свіжого, акуратного макіяжу. Одним з таких актуальних предметів можна назвати праймер. Що це таке, як його використовувати і навіщо, розповімо далі.

Трафарет стрілок для очейСтрілки - це найпростіший та найефективніший спосіб зробити очі красивішими та виразнішими, а погляд - загадковим, чарівним, який притягує, як магніт. Плюс, за допомогою грамотної підводки можна підкоригувати форму і розріз, що одразу позитивно позначиться на рисах обличчя в цілому. Історія цієї жіночої хитрості сягає часів Стародавнього Єгипту до красуні Клеопатрі, але через тисячоліття прийом не втратив своєї актуальності.

Показано 1 по 10 з 16 (Всього сторінок 2)