facebook

Пензлі для макіяжу

Створення повсякденного і вечірнього макіяжу - процес творчий, що вимагає спеціальних навичок і вмінь. Для того, щоб створити природний і неповторний образ, недостатньо мати величезну кількість декоративної косметики та аксесуарів для її нанесення. Важливо - правильно наносити засоби за допомогою спеціальних допоміжних аксесуарів.

Нанесення професійного макіяжу

Навіщо потрібні пензлі для макіяжу

Професійні візажисти і модниці, що стежать за собою, напевно знають, що без цього пристосування втілити в реальність задуманий образ буде дуже важко або не вийде зовсім. Це обумовлено двома особливостями застосування пензликів:

  1. Гігієнічність. Після кожного використання вони легко і швидко очищаються від залишків косметики, щоб в подальшому наносити засоби на чисту шкіру вимитим пензликом. Це дозволить убезпечити себе від зараження герпесом та інших шкірних захворювань, а також зберегти початкові властивості і безпечний склад косметичних засобів, з якими безпосередньо контактують пензлі.
  2. Простота експлуатації. Кожне пристосування призначене для окремих ділянок обличчя. Виробники подбали про те, щоб форма, розмір і ворсяний покрив пензликів був максимально пристосований до нанесення косметики на різні зони, створюючи необхідний ефект.

Які бувають пензлі для макіяжу

Якщо новачків може здивувати той факт, що даних пристосувань налічується більше десятка і можуть вони називатися по-різному, то професіонали сучасного візажу напевно знають, призначення кожного виду пензлика для макіяжу:

  • Для нанесення основи і розтушовування рум'ян. Завдяки короткому ворсу, вони добре справляються з тонуванням пор і вирівнюють рельєф шкіри. З їх допомогою вдається добре змішувати між собою сухі компоненти, щоб пом'якшити границі та варіювати інтенсивність відтінків.
  • Для нанесення пудри. Велика, м'яка, з довгим ворсом - призначена для розсипчастої пудри. Використання такого виду дозволяє рівномірним шаром розподілити тонуючу речовину по всіх ділянках обличчя.
  • Для рум'ян і бронзантів. Пристосування має м'який ворс, розподілений півколом. Така особливість необхідна для точного розподілу засобів по яблучках щік, вилицях.
  • Пензлі для очей. Дана категорія нараховує кілька аксесуарів. Призначення кожної визначається цілями: для створення ефектів, контуру і промальовування брів, розтушовування тіней. Кожна з них дозволяє надати певній зоні очей яскравості, підкресливши особливості форми і вигідно виділивши певні ділянки.
  • Для губ. Вони використовуються професіоналами для рівномірного розподілу помади і додання контурам губ чітких ліній.

Як вибрати пензлі для макіяжу

Відвідавши інтернет-магазин Mark Wirlen, ви знайдете широкий асортимент продукції та описів до неї, серед яких можна вибрати відповідні вироби для досягнення певних цілей у створенні яскравого і неординарного образу. Щоб купити пензлі для макіяжу, слід керуватися певними правилами і звернути увагу на такі особливості продукції:

  1. Натуральний або штучний ворс. Перші - м'якші, надійніші, не викликають алергії і подразнень. Другі - бюджетний варіант, відповідно, поступаються в якості. Штучна сировина жорстка і найчастіше погано розподіляє засоби, подразнюючи при цьому шкірний покрив.
  2. Надійне кріплення ворсу до рукояті. Ручка повинна бути міцною і надійною, виконаною з дерева, металу або високоякісного пластику.

Як правильно доглядати і використовувати інструмент

Набір пензлів для макіяжу

Пристосування для нанесення косметики слід ретельно вимивати після кожного використання, оскільки вони забруднюються косметикою і відшарованої шкірою, що в подальшому може призвести до інфекційних захворювань. Якщо ви застосовуєте кисті для індивідуального макіяжу, а не в салоні краси, візажисти радять проводити ритуал очищення хоча б 2 рази в тиждень.

Користуватися виробом варто акуратно, без ентузіазму. Навіть натуральний ворс, надійно закріплений в міцну рукоять при інтенсивному натисканні і неакуратному очищенні, може вилазити, і з часом кисть втратить свої первинні властивості.

Кисті в наборі або окремо - що вибрати

Професійні майстри воліють купувати набори одного виробника, щоб мати в арсеналі інструментів все необхідне під рукою. Якщо ви тільки вчитеся і бажаєте освоїти техніки обробки різних зон, спробуйте почати з малого, купіть кілька якісних пристосувань окремо, попередньо ознайомившись, для чого кожен пензлик для макіяжу підходить оптимально. Однак така покупка обійдеться трохи дорожче.

Оформляйте доставку наших товарів по всій Україні зараз або задавайте питання консультантам компанії по телефону.

Оставьте свой комментарий

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать комментарий