Праймер це
Базова косметичка - невід'ємний аксесуар для кожної дівчини. У ній повинні бути присутніми всі необхідні косметичні засоби для створення свіжого, акуратного макіяжу. Одним з таких актуальних предметів можна назвати праймер. Що це таке, як його використовувати і навіщо, розповімо далі.
Праймер: що це і як використовується
Перш ніж зробити повсякденний або вечірній макіяж, сучасні і стильні жінки, що приділяють своїй зовнішності належну увагу, наносять на шкіру праймер для обличчя. Це обумовлено багатьма перевагами використання, зокрема, ефективністю і зручністю.
Часто праймер помилково плутають з консілером, однак ці засобі суттєво відрізняються між собою. Праймер - це косметичний засіб, який наноситься для ґрунтовної підготовки шкіри до нанесення макіяжу. Незалежно від призначення, всі вони є основою і здатні вирівняти рельєф шкіри для рівномірного розподілу і більш тривалої стійкості косметичних засобів. Однак різні види призначені, відповідно, для різних завдань: одні матують, інші зволожують, коректують колір, додають сяйва або заповнюють пори.
Консилер - засіб, створений для точкової корекції проблемних зон. Це може бути пігментація, темні кола під очима, запалені ділянки. Крім іншого, консилер наноситься не в якості бази перед тональним кремом, а навпаки, поверх нього. Це обумовлено тим, що даний засіб містить висококонцентровані тонуючі пігменти, які в силах маскувати навіть найпроблемніші недоліки.
Що використовувати, праймер або консилер?
Якщо першочерговим завданням стоїть маскування проблемних локальних зон особи, значить праймер в цьому випадку не дасть ефективного результату. Незважаючи на те, що цей засіб має також і тональний ефект, все ж він повноцінно не приховує недоліки шкіри, тому його варто використовувати для підстраховки.
У консилера щільна текстура. Тут в рази більша насиченість пігментів, тому консилер справляється з приховуванням проблемних зон набагато краще, ніж навіть тональний крем. Ще однією перевагою є те, що консилер застосовується тільки для обробки локальних місць, що не обтяжує шкіру обличчя надлишком косметики.
Для чого потрібен праймер для обличчя: різновиди і спосіб застосування
Склад і текстура
Для вирівнювання рельєфів і заповнення шкірних пор використовуються силіконові праймери, але важливо розуміти, що не для всякого типу шкіри вони підходять. Якщо у вас проблемна шкіра і схильні до розширення пори, які внаслідок застосування такого засобу сильно закупорюються, краще підібрати інший.
Кремовий склад насичений зволожуючими компонентами. Його застосування дозволяє зволожити і пом'якшити шкіру для підготовки перед нанесенням макіяжу. Кремовий праймер вважається універсальним засобом, який підійде всім типам шкіри.
Призначення
- Матування і зменшення лиску шкіри.
- Ретуш для приховування або ефективного маскування недосконалостей
- Сонцезахисні праймери
Кілька рекомендацій, як правильно вибрати і як користуватися праймером
Перед тим як придбати засіб для шкіри, слід визначити її тип:
- Нормальний. Доречно використовувати кремовий праймер, що сприяє розгладженню нерівностей.
- Жирний - праймер-флюїд, що запобігає появі блиску, матуючий шкіру.
Правильно обраний праймер допоможе скорегувати тон, мінімізувати розширені пори, прибрати сухість або заматувати жирну шкіру.
Правила використання:
- Очищення шкіри. Для цього використовуйте гель або очищувальну піну, а потім нанесіть денний крем до повного вбирання, для зволоження шкіри.
- Легкими рухами розподіліть праймер, починаючи від центру до країв овалу обличчя. Перш ніж наносити тональний крем, база повинна повністю впитатися.
Чи є альтернатива праймеру?
Якщо перераховані вище фактори не стали переконливими для вас, можна замінити засіб, використовуючи:
- ВВ і ВС креми. Вони зволожують, тонують і виконують властивості праймера.
- Чоловічий гелевий засіб після гоління! Даний б'юті-трюк уже сподобався багатьом дівчатам, які встигли переконатися в ефективності використання. Справа в тому, що саме чоловічий засіб здатний добре зволожити шкіру і вирівняти її рельєф.
Популярні статті