facebook

Праймер це

Базова косметичка - невід'ємний аксесуар для кожної дівчини. У ній повинні бути присутніми всі необхідні косметичні засоби для створення свіжого, акуратного макіяжу. Одним з таких актуальних предметів можна назвати праймер. Що це таке, як його використовувати і навіщо, розповімо далі.

Праймер: що це і як використовується

Ефект від застосування праймера

Перш ніж зробити повсякденний або вечірній макіяж, сучасні і стильні жінки, що приділяють своїй зовнішності належну увагу, наносять на шкіру праймер для обличчя. Це обумовлено багатьма перевагами використання, зокрема, ефективністю і зручністю.

Часто праймер помилково плутають з консілером, однак ці засобі суттєво відрізняються між собою. Праймер - це косметичний засіб, який наноситься для ґрунтовної підготовки шкіри до нанесення макіяжу. Незалежно від призначення, всі вони є основою і здатні вирівняти рельєф шкіри для рівномірного розподілу і більш тривалої стійкості косметичних засобів. Однак різні види призначені, відповідно, для різних завдань: одні матують, інші зволожують, коректують колір, додають сяйва або заповнюють пори.

Консилер - засіб, створений для точкової корекції проблемних зон. Це може бути пігментація, темні кола під очима, запалені ділянки. Крім іншого, консилер наноситься не в якості бази перед тональним кремом, а навпаки, поверх нього. Це обумовлено тим, що даний засіб містить висококонцентровані тонуючі пігменти, які в силах маскувати навіть найпроблемніші недоліки.

Що використовувати, праймер або консилер?

Якщо першочерговим завданням стоїть маскування проблемних локальних зон особи, значить праймер в цьому випадку не дасть ефективного результату. Незважаючи на те, що цей засіб має також і тональний ефект, все ж він повноцінно не приховує недоліки шкіри, тому його варто використовувати для підстраховки.

У консилера щільна текстура. Тут в рази більша насиченість пігментів, тому консилер справляється з приховуванням проблемних зон набагато краще, ніж навіть тональний крем. Ще однією перевагою є те, що консилер застосовується тільки для обробки локальних місць, що не обтяжує шкіру обличчя надлишком косметики.

Для чого потрібен праймер для обличчя: різновиди і спосіб застосування

Склад і текстура

Для вирівнювання рельєфів і заповнення шкірних пор використовуються силіконові праймери, але важливо розуміти, що не для всякого типу шкіри вони підходять. Якщо у вас проблемна шкіра і схильні до розширення пори, які внаслідок застосування такого засобу сильно закупорюються, краще підібрати інший.

Кремовий склад насичений зволожуючими компонентами. Його застосування дозволяє зволожити і пом'якшити шкіру для підготовки перед нанесенням макіяжу. Кремовий праймер вважається універсальним засобом, який підійде всім типам шкіри.

кремовий праймер

Призначення

  • Матування і зменшення лиску шкіри.
  • Ретуш для приховування або ефективного маскування недосконалостей
  • Сонцезахисні праймери

Кілька рекомендацій, як правильно вибрати і як користуватися праймером

Перед тим як придбати засіб для шкіри, слід визначити її тип:

  • Нормальний. Доречно використовувати кремовий праймер, що сприяє розгладженню нерівностей.
  • Жирний - праймер-флюїд, що запобігає появі блиску, матуючий шкіру.

Правильно обраний праймер допоможе скорегувати тон, мінімізувати розширені пори, прибрати сухість або заматувати жирну шкіру.

Правила використання:

  1. Очищення шкіри. Для цього використовуйте гель або очищувальну піну, а потім нанесіть денний крем до повного вбирання, для зволоження шкіри.
  2. Легкими рухами розподіліть праймер, починаючи від центру до країв овалу обличчя. Перш ніж наносити тональний крем, база повинна повністю впитатися.

Чи є альтернатива праймеру?

Якщо перераховані вище фактори не стали переконливими для вас, можна замінити засіб, використовуючи:

  • ВВ і ВС креми. Вони зволожують, тонують і виконують властивості праймера.
  • Чоловічий гелевий засіб після гоління! Даний б'юті-трюк уже сподобався багатьом дівчатам, які встигли переконатися в ефективності використання. Справа в тому, що саме чоловічий засіб здатний добре зволожити шкіру і вирівняти її рельєф.

Оставьте свой комментарий

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать комментарий