ХАЙЛАЙТЕР ЦЕ

Хайлайтер увірвався в сферу сучасного make up абсолютно недавно, і вже встиг завоювати величезну популярність серед майстрів візажу та модниць, які бажають вдосконалюватися. Хайлайтер - це косметичний засіб розроблених таким чином, щоб ''притягувати'' і ''відбивати'' світлові промені, що потрапляють на шкіру. Таким чином, створюється магія підсвічування з глибини шкіри, що дуже ефектно виглядає в світлі софітів.
Перевагами використання даної косметики є:
- Ефект сяючої шкіри, свіжість, контурування обличчя. Що стосується базових правил контурінга, тут слід знати, що всі проблемні частини обличчя необхідно затемнити, всі достоїнства - висвітлити, щоб вдало підкреслити. Саме для висвітлення і призначений хайлайтер. Його наносять на ті локальні зони, які вдало підкреслюють родзинку зовнішності, при цьому приховуючи проблемні недоліки.
- Маскування зморшок, корекція рельєфу. З хайлайтером шкіра виглядає здоровою і свіжою. З його допомогою навіть вдасться візуально розширити розріз очей, надаючи їм особливої виразності, зменшити ніс або додати пишності губ.
Як використовувати хайлайтер
Якщо вам поки незрозуміло, як користуватися хайлайтером, попередньо вивчіть покрокові рекомендації. Нанесення цього засобу вимагає ретельності і педантичності, інакше його застосування може обернутися негативними наслідками. При неправильній обробці шкіри хайлайтером ви не досягнете ефективного результату, а скоріше навпаки, істотно погіршить зовнішній вигляд, тому слід уважно вивчити правила, перш ніж приступати до використання.
На які ділянки обличчя наноситься хайлайтер
Далі наведемо максимально зрозумілу інструкцію про те, як наносити хайлайтер на різні ділянки обличчя:
- Очі. Якщо ви хочете добитися візуальногоо збільшення очей, нанесіть засіб в куточки. Зробити це можна безпосередньо самим пензликом або подушечками пальців точковими рухами, а потім рівномірно розтушуйте.
- Скули. Для додання свіжості і доглянутості кожному покрову розподіліть засіб на найвищі ділянки вилиць. Це дозволить створити привабливе сяйво, додасть обличчю скульптурності та рельєфу, що особливо ефектно виглядає при поворотах голови.
- Лоб. Щоб акцентувати увагу на свіжості обличчя, додайте хайлайтер на лоб і зону міжбровки. Власницям жирної шкіри, не рекомендується вдаватися до подібного способу обробки, оскільки зайвий блиск може відбитися як виступивші краплі поту.
- Ніс. Хайлайтер успішно справляється з візуальної корекцією носа. Ви можете візуально зробити його тонше і коротше. Більш витонченим він стане, якщо ви проведете засобом від перенісся і до кінчика носа, не обробляючи безпосередньо його центральну частину.
- Зона біля брів. Щоб візуально лінія брів була трохи вище, хайлайтер слід нанести по верхній лінії і зовсім небагато під вигином брів, а потім за допомогою пензлика розтушувати засіб. Таким же чином вдасться відкрити очі і зробити їх більш сяючими. Денний макіяж варто створювати з приглушеною структурою хайлайтера, для вечірнього можна задіяти засіб з блискітками різної фракції.
- Губи. Якщо ви бажаєте додати губам легкої припухлості і обсягу, нанесіть невелику кількість речовини в ямочки по центру над верхньою і під нижньою губою.
Види хайлайтера
Рідкий
Якщо ви вперше вирішили фарбуватися із застосуванням хайлайтера і не знаєте, яку кількість достатньо нанести на шкіру, краще спробувати рідкий склад, яким складніше перестаратися. Його можна попередньо скомбінувати з тональником, щоб результат був максимально природним. Ефект зволоженої шкіри також створюється за допомогою рідкого хайлайтера, але при цьому його не можна комбінувати з пудрою.
Сироватка
Для сухого типу шкіри - це оптимальний варіант, який природно зволожить її і додасть природного блиску.
Кремовий
Такий вид хайлайтера ідеальний для корекції великих локальних зон: чола, рельєфу вилиць, носа, обрисів підборіддя. Цей склад відмінно вбирається і тривалий період тримається на шкірі. Наноситься кремовий хайлайтер на попередньо оброблену тональною основою шкіру, пальцями або б'юті блендером. Найчастіше зустрічається в формі палеток, які є багатофункціональним засобом, замінюючи в деяких випадках іншу декоративну косметичну продукцію.
Сухий
Текстура сухого хайлайтера подібна до мінеральної пудрі. Його оптимально застосовувати на жирну шкіру як поверх пудрових засобів, так і тонуючої основи, підкреслюючи лінії скул, носа, губ і зони навколо очей.
Олівець
Хайлайтер стік або олівець легко наносити і зручно розподіляти, а завдяки ергономічному флакону він поміщається в сумочці будь-яких габаритів.
Що використовувати для нанесення хайлайтера
Перш ніж вибрати інструмент для нанесення, визначте текстуру засобу. Однак в переважній кількості випадків і в салоні, і в повсякденних умовах застосовують звичні підручні інструменти.
Рідкий і кремовий склад комфортно розподіляти пальцями рук, пензлем з синтетичним ворсом для нанесення консілера або основи, спонжем.
Суху речовину оптимально наносити пухнастим об'ємним або пензликом віялом. Так істотно економиться витрата хайлайтера.
Підбір відтінка:
Рекомендації, як використовувати хайлайтер в залежності від кольоротипу шкіри, допоможуть здійснити правильний вибір, освоїти техніку і створити неповторний макіяж. Варто відзначити, що вибирати відтінок засобу не так просто, як може здатися насправді. Тюбик може бути заповнений як щільною речовиною з персиковим відливом, так і напівпрозорою рідиною. В даному випадку слід враховувати відтінок вашої власної шкіри.
- Світлу шкіру можна обробити так, щоб не утворювався ''льодовий ефект''. Для цього потрібно використовувати хайлайтер з перловим відблиском. Ніжні частки перламутру додадуть шкірі сяйва і привабливого блиску.
- Засмагла, бронзова шкіра ідеально виглядатиме з золотистим, теплим, мідним хайлайтер.
- Червоний тон шкірного покриву можна обробляти рожевим відтінком засобу.
Зверніть увагу, в структуру хайлайтера обов'язково входять блискучі частинки бронзового, сріблястого або золотистого відтінку. Перш ніж вибирати декоративний косметичний засіб, що максимально вам підійде, проведіть тест. Якщо вам до лиця золоті прикраси, відповідно, вам підійде хайлайтер з золотистими частками. Тим, хто носить срібло, платину, біле золото, доречно вибрати сріблястий або рожевий відтінок.
Різниця між хайлайтер і консилером
Багато хто помилково вважає, що консилер і хайлайтер - це одне і те ж. Однак перший засіб використовується в якості тонуючого і приховує недоліки. Консилер добре застосовувати тим, хто страждає від темних кіл в зоні очей, пігментних плям, почервоніння в різних ділянках обличчя.
З такими проблемами використання хайлайтера тільки зашкодить, оскільки він буде акцентувати увагу на проблемних локальних зонах бличчя. Саме тому спочатку наносьте консилер, а тільки потім корегуйте зовнішність і підкреслюйте її дстоїнства за допомогою хайлайтера.